Traveling

Temat: Boot Square
Boot Square
  Czy ktos w sklepie Boot Square widzial moze takie buciki i orientuje sie ile mniej wiecej ten obcasik ma cm? i czy jest dobry na moje pierwsze tak wysokie szpilki?:) czekam na odpowiedzi a oto link do bucikow: http://www.bootsquare.pl/7lgh30701-1...e-damskie.html
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419621Temat: Galeria Butów 2
Boot Square - sklep z tanimi butami na jeden sezon
http://www.bootsquare.pl/
Źródło: suczyniec.pl/viewtopic.php?t=15833


Temat: Centrum Handlowo-Usługowe TESCO

  Cytat:
Dzisiaj otwierają pasaż handlowy w TESCO... Cytat:
Pasaż Tesco w Przemyślu nareszcie otwarty

Norbert Ziętal

Dzisiaj otwarta została większość sklepów i punktów usługowych w pasażu handlowym przy hipermarkecie Tesco, przy ul. Lwowskiej. – Może choć trochę uratujemy sezon – mówią handlowcy.

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcsi.dl...rder=0&title=1
Otwarta jest już większość sklepów i punktów usługowych w pasażu Tesco. Nz. Galeria Mody Męskiej.
(Norbert Ziętal)


- Jest już otwarte? – pytali zdezorientowani klienci.

- Będzie za kilka minut, może za kilkanaście – odpowiada ekspedientka.

- O, popatrz, tam już otwierają.

Takie sceny, dzisiaj do południa można było zobaczyć w pasażu Tesco. Klienci, którzy przez minione dwa miesiące przychodzili na zakupy do hipermarketu, po drodze mogli co najwyżej pooglądać wystawy sklepów i wyłożony w nich towar. Dlatego dzisiaj z niedowierzaniem wchodzili do lokali.

Hipermarket Tesco został otwarty 15 października. Pierwotnie planowano, że równocześnie zostanie uruchomionych kilkanaście sklepów i punktów usługowych w towarzyszącym pasażu. Na dopuszczenie do użytkowania sklepów nie chciał się zgodzić Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Podawanym powodem były braki w dokumentacji.

Pozytywna decyzja zapadła wczoraj po południu. Dzisiaj od rana zaczęto otwierać pierwsze sklepy. Nie było to specjalnie trudne, gdyż wszystko od wielu tygodni było przygotowane na otwarcie. Kupcy tylko czekali na sygnał.

- Cieszymy się, że wreszcie możemy otworzyć swoje sklepy i nieco utargować w przedświątecznym sezonie. Interweniowaliśmy u wielu osób, szukaliśmy wsparcia. Pomógł poseł Piotr Tomański, pomogły władze miejskie – mówi Witold Szczepański z Galerii Mody Męskiej.

Łącznie w pasażu otwartych będzie 20 sklepów i punktów usługowych. Większość już funkcjonuje. Zatrudnionych jest w nich ponad 80 osób.

Sklepy w tym pasażu głównie oferują ubrania i buty. Są odzieżowe Galeria Mody Męskiej, City Hen, Quiosque, Bibise, Patrol, obuwnicze Boot Square, CCC, Deichmann.

Najwięcej miejsca zajmuje salon Sarafis, z odzieżą, butami i sprzętem sportowym. Ponadto salon jubilerski, fryzjer męski i damski, pralnia ekologiczna, apteka, sklepy telefonii komórkowej Play i Plus, salon prasowy Inmedio.
Artykuł pochodzi ze strony :icon_arro Nowiny24.pl
Źródło: forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=5672